[Logo]

Home Page       Intelivisto       Search        Recent Topics        Hottest Topics        Login
Perisian tambahan
Forum Index » Equity Market (IPOs, Fundamental & Technical Analysis)
Author Message
lxst (IV08425701)

Hai semua, saya seorang akauntan. Saya telah bekerja dengan analitik dan senarai gaji untuk masa yang lama. Saya melakukan semua ini dalam aplikasi biasa dari Windows dan baru-baru ini saya mendapati bahawa terdapat beberapa perkhidmatan tambahan yang memudahkan kerja. Bolehkah anda mencadangkan salah satu daripada mereka?
Jhon Miller (IV07941401)

Hello, saya juga sedang mencari sesuatu yang serupa sekarang. Sebelum ini, saya sentiasa menggunakan Dokumen Google dalam penyemak imbas itu sendiri, tetapi kini saya mengalami sekatan di tempat kerja dan terdapat banyak lagi tugasan. Saya secara fizikal tidak mampu melakukannya lagi.
Philip Parker (IV07941501)

Helo, saya boleh menasihati anda untuk mengalihkan perhatian anda kepada WPS Office . Saya telah menggunakan aplikasi ini untuk masa yang lama dan ia sangat sesuai dengan saya dengan fungsinya yang hebat. Terdapat banyak alat yang membantu mengira gaji, menjalankan analisis dan banyak lagi. Saya rasa anda patut mencubanya dan saya pasti anda tidak akan kecewa.
lxst (IV08425701)

Terima kasih banyak atas maklumat yang diberikan, saya pasti akan menguji cadangan anda

Forum Index » Equity Market (IPOs, Fundamental & Technical Analysis)
Go to: